مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی

یکی از بهترین روش های مدرن در تراپی، مشاوره روانشناسی آنلاین است. با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست، ساعت ها در ترافیک باشید، هزینه زیادی کنید، ساعت ها انتظار بکشید و یا مسافت زیادی را برای مشاوره با روانشناس باتجربه طی کنید. با مشاوره آنلاین؛ شما فرصت صرفه جویی در زمان و هزینه را خواهید داشت در عین حال، میتوانید با بهترین دکتر روانشناس در هر جای دنیا، در تماس باشید تا به کمک مشاوره آنلاین، مشکلات روانتنی خود را حل کنید.

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی که به آن تله تراپی، مشاوره الکترونیکی و یا مشاوره سایبری نیز گفته میشود، با استفاده از بستر چت آنلاین، تماس تلفنی و پیام رسان ها، شما را با پزشک متخصص و متعهد متصل خواهد کرد.

مشاوره آنلاین دکتر قیومی
مشاوره آنلاین دکتر قیومی

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی چیست؟

  • مهمترین مزیت روانشناسی آنلاین، در راحتی و آزادی شماست. بسیاری از افراد به دلیل شرم و خجالت، از ارائه و گزارش دقیق شرح حال خویش، خودداری میکنند و یا گزارش های اشتباه به متخصص روان درمان میدهند. اما در مشاوره آنلاین، شما به صورت راحت میتوانید تمام آنچه مورد نیاز است را با متخصص روانشناس، در میان بگذارید.
  • در روش های تراپی آنلاین، شما دیگر نیازی به طی مسافت زیادی برای حضور در مطب و یا کلینیک روانشناسی ندارد.
  • در مشاوره آنلاین، نیازی به صبر زیاد برای رسیدن نوبت ندارید و دقیقا در زمانی که با پزشک مشاوره هماهنگ میکنید، به صورت آنلاین حضور خواهید داشت.
  • با استفاده از این روش مدرن مشاوره، در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.

خدمات مشاوره آنلاین دکتر قیومی

شما میتوانید از طریق مشاوره تلفنی با خدمات مورد نیاز روانتنی خود آشنا شوید و یا به صورت آنلاین با متخصصان کلینیک روانشناسی دکتر قیومی در ارتباط باشید.

خدمات مشاوره آنلاین دکتر قیومی شامل این موارد است:

برای مشاروه آنلاین با ما در تماس باشید:

۰۲۱۹۱۰۳۱۹۶۳

دکمه بازگشت به بالا